ZUZANNA RADZISZEWSKA

MEDYTACJA

Podczas cyklicznych spotkań będziemy uczyć się nawiązywać wewnętrzny dialog z naszym ciałem, które ma w sobie zapisaną pamięć przeszłych zdarzeń.

Metoda Procesu Tworzenia, którą prowadzona jest medytacja to metoda opierająca się na pracy z ciałem oraz naszymi przekonaniami. Daje nam możliwość uzyskania głębokiego wglądu w nasze schematy, działania, myśli i emocje.

Kiedy nasze doświadczenia są trudne i nie potrafimy sobie z nimi poradzić bardzo często je wypieramy (robiąc dokładnie to samo z towarzyszącymi im wtedy emocjami), chcemy je wymazać z pamięci bądź po prostu dusimy je w sobie bez głębszego zrozumienia tego co naprawdę tam się zadziało (bardzo często te przeszłe zdarzenia, których doświadczyliśmy, pomimo tego, że wydarzyły się wiele lat temu i być może zostaly już przez nas zapomniane – ciągle w nas żyją i wpływaja nieświadomie na nasze działania) – Wtedy nasze ciało chcąc pomóc nam sobie z tym poradzić zaczyna do nas mówić poprzez symptomy z niego płynące jak spięcie bądź ból w konkretnym miejscu. Pokazuje ono byśmy skupili tam swoją uwagę i popatrzyli na to co potrzebuję uleczyć w sobie, zrozumieć lub przetransformować aby przestało mnie ono boleć.

Kiedy jednak je ignorujemy zaczyna mówić głośniej i głośniej aż w końcu zaczyna krzyczeć przejawiając swój krzyk kontuzją bądź chorobą. Podczas medytacji będziemy uczyć się obserwować to jak nasze myśli i poglądy wpływają na nas i naszą rzeczywistość.

Gdy nauczymy się współpracować z naszym ciałem i używać go jako kompasu w każdym aspekcie naszego życia, wskazującego nam właściwy dla nas kierunek zaczniemy odczuwać wewnętrzny spokój i balans w którym zaczynają pojawiać się odpowiedzi na nurtujące nas pytania czy trapiące problemy.

PO CO MEDYTOWAĆ?
  • Aby wyciszyć natłok myśli
  • Aby uświadomić sobie ograniczające nas schematy myślowe
  • Aby zatrzymać się w zabieganej codzienności i poczuć czy kierunek w którym podążam to kierunek zgodny ze mną
  • Aby popatrzeć głębiej na to co zadziało się w moim życiu,że doznałem/am kontuzji bądź choroby. Co się na to złożyło? Czego ma mnie to nauczyć?
  • Aby poradzić sobie z trudnymi, zalewającymi emocjami
  • Aby lepiej zrozumieć siebie i otaczający świat
  • Aby zrozumieć dlaczego ciągle tkwimy w tym samym miejscu i nie możemy zrobić kolejnego kroku w relacji czy biznesie..

Jeżeli jeszcze nie czujesz się na siłach by pracować w grupie zapraszam Cię na sesje indywidualne podczas których będę wspierać Cię w świadomej podróży w głąb siebie.

SESJA INDYWIDUALNA

Podczas sesji indywidualnej pracujemy z Twoim ciałem, świadomością i podświadomością. Będziesz skupiał/a swoją uwagę na Twoim wnętrzu i odczuciach płynących z ciała. Jest to praca dla każdego kto pragnie zmienić coś w swoim życiu, rozwinąć się, poznać głębiej siebie i uniwersalne wartości kierujące życiem.

CEL SESJI

Celem sesji jest uświadomienie sobie i zrozumienie (nieświadomych) ograniczających Cię w życiu codziennym przekonań, nawyków czy mechanizmów działania oraz przetransformowanie ich w uczące dla Ciebie lekcje (poprzez wyciągnięcie wniosków z wcześniejszych doświadczeń). Następnie zastąpienie tych wartości nowymi – wspierającymi Cię na Twojej drodze.

DLA STUDENTA

Nie wiesz czy kierunek studiow na którym aktualnie jestes to kierunek w którym chcesz się dalej rozwijać? A może tak naprawdę w ogóle nie wiesz dlaczego znalazłeś/aś się akurat na tych studiach? Czy był to Twój świadomy wybór ? Czy może wybór Twoich rodziców i spełnienie ich oczekiwań?

Pragniesz odkryć jaki jest Twój właściwy kierunek? Odnaleźć w sobie pasje do studiowania i wreszcie poczuć, że jesteś we właściwym dla CIEBIE miejscu?

Bądź po prostu masz problem ze zdawaniem egzaminów bo gdy emocje biorą górę nie potrafisz sobie z nimi poradzić?

Zapraszam Cię na sesję indywidualną podczas której w bezpiecznych warunkach zmierzysz się z problemem, blokadą tak by dotrzeć do ich źródła. Podczas sesji zrozumiesz swoje podświadome mechanizmy sterujące Twoim postępowaniem oraz będziesz miał/miała wpływ na zastąpienie ich nowymi – wspierającymi Ciebie.

 

DLA KOBIET W CIĄŻY

Boisz się porodu?

Trudno jest ci się odnaleźć wśród zmian jakie zachodza w Tobie podczas ciaży?

A może potrzebujesz odnależć w sobie wewnętrzną moc i pasje do macierzyństwa?

Przestałam bać się porodu. Przestałam się go bać kiedy zaczęłam przyglądać się temu w co wierzę i czuć, skupiając się na sercu, czy to naprawdę jest prawda czy może uwierzyłam w coś co po prostu usłyszałam i bez zastanowienia przyjęłam jako swoje. Jako swoją prawdę.

Przetransformowałam przekonania, które we mnie żyły ale nie działały na moją korzyść. W szczególności te nieświadome.

Przekonania, które zamiast mnie podbudowywać i nieść lekkość – ciążyły i sprawiały, że czułam się bezsilna i wystraszona. Zamieniłam je na takie, które czułam w ciele jako ciepło,lekkość..miłość.

Proces tej transformacji pozwolił mi zaufać sobie, swojemu ciału i otworzyć się na zupełnie inne, bardziej świadome postrzeganie porodu. Wiem i wierzę, że ciężar zapisany w naszym ciele, który nie został wypowiedziany i uleczony przez nas same (poprzez prawdziwe zrozumienie jakiegoś trudnego doświadczenia, które miało miejsce w naszym życiu i go zapoczątkowało) może przyczynić się do wielkiego bólu, strachu i komplikacji podczas porodu. Uwolnienie go, powrót do momentu w którym on powstał może otworzyć nasze ciało i sprawić, że proces narodzin naszego dziecka będzie dla nas czymś więcej niż tylko męczarnią.

Pragnę zapoznać Cię z metodą Procesu Tworzenia, która odmieniła moje życie, poszerzyła świadomość i zafascynowała. Dzięki, której nauczyłam się, że to ja tworzę swoją rzeczywistość. Moje wierzenia, przekonania, mechanizmy, lęki, myśli – nie ważne czy świadome czy nie – również ją tworzą. Przyjmując lekcje i mądrość z doświadczeń, które nie do końca były dla mnie przyjemne – a które sama stworzyłam, mogę zacząć budować tę rzeczywistość świadomie a nie po omacku a tym samym zmienić ją i doświadczenia na pełniejsze radości i miłości.

Zapraszam Cię na indywidualne spotkania ze mną podczas których przyjrzysz się temu co sprawia, że boisz się porodu bądź zajścia w ciążę. Podczas sesji pomogę Tobie odnaleźć miejsca w ciele, które Cię blokują by pójść o krok dalej i będę asystować w ich zrozumieniu. W zrozumieniu tego co chce przekazać twoje ciało poprzez ból, spięcie, kontuzję, infekcję bądź inną dolegliwość lub psychosomatyczny objaw.

Wierzę,że tak samo jak ja możesz przejść proces ciąży w zaufaniu i spokoju.

RELACJE

Pragniesz zrozumieć postępowania bliskiej Ci osoby?

Zobaczyć co aktualnie ogranicza Ciebie przed budowaniem głębi w relacji? Co na to wpływa? Jakie przekonania, mechanizmy, działania blokują i nie pozwalają iść drogą, jaką pragnie podążać Twoje serce?

Zapraszam Cię na sesje indywidualną – na wszystkie te pytania odpowiedzi zna twoje ciało. Pozwól sobie tylko to usłyszeć.

Zuzanna Radziszewska – Od 17 roku życia uczę się w Szkole Tworzenia co to znaczy być Świadomym Twórcą i budować swoje życie w oparciu o Miłość, o Proces Tworzenia. Dziś ta metoda jest moim sposobem na życie i na głębsze rozumienie go.