LUDZIE O MNIE

 1. „Szymon jest osobą, której warto zaufać”

  Profesjonalizmu Szymona doświadczyłem w praktyce, kiedy nabawiłem się urazu biodra. Nie mogłem przez to w pełni funkcjonować przez ponad 2 miesiące. Szymon wiedział jak zadziałać, aby doprowadzić biodro do stanu pełnej sprawności.  Proces ten zajął nam kilka zabiegów i za każdym razem Szymon poświęcił mi całą swoją uwagę. Poza gabinetem motywował mnie stale do pracy nad uszkodzonym stawem. Zaproponował ćwiczenia, które mogę wykonywać samodzielnie. Cel dzięki pomocy Szymona wspólnymi siłami zrealizowaliśmy.

  Szymon jest osobą, której warto zaufać. Ja zaufałem i nie zawiodłem się.

  Wojtek Kurzawa / Kadra Polski Inline Alpine
 2. „Dlatego dziś współpracuję z Szymonem.”

  Od kiedy pamiętam, miałem problem z mobilnością bioder. Nigdy nie usiadłem po turecku, ani nie założyłem nogi na nogę – raz że nie mogę, a dwa że próby bolą. Korzystałem z pomocy nauczycieli jogi, fizjoterapeutów, osteopatów i ortopedów. Po wykonaniu FABER testu, najczęstszą reakcją na mój stan było albo „rozciągać/masować więcej”, albo (wśród bardziej uczciwych) „taki już jesteś”. Dziś jestem po operacjach obu stawów biodrowych, mających usunąć konflikt panewkowo-udowy. Przez wcześniejsze doświadczenia, stałem się bardzo wybredny co do wyboru terapeuty. Szukałem osób, które wiedzą co robią i dlaczego(!) to robią. Dlatego dziś współpracuję z Szymonem. Od pierwszej wizyty czuję, że pracujemy po to by osiągnąć cel – nie, żebym przyszedł na kolejną wizytę. Dzięki temu, czuję że nasze spotkania mają sens.

  Piotr Woźniak / Zawodnik Muay Thai
 3. „Trafiłam na Szymona, który potrafił dobrze ocenić, nad czym należy pracować”

  Gdybym wiedziała, że w okresach stresu zamiast nadstawiać wszystkim kark do masowania powinnam rozluźniać biodra, bo tam kumuluje się mój cały stres – życie byłoby o wiele przyjemniejsze. Na szczęście trafiłam na Szymona, który potrafił dobrze ocenić, nad czym należy pracować i trafił w punkt. Rozluźnienie, dużo większy zakres ruchu i lepsza świadomość ciała to tylko niektóre aspekty, które dostrzegam po pracy z nim – dla mnie w tańcu i sporcie niezwykle istotne. Polecam szczerze, sama wrócę do Szymona na pewno!

  Olga Kierzkowska / V-ce mistrz polski w tańcu Hip-Hop
 4. „Wygrałem dzięki pomocy Szymona”

  Szymon przygotowywał mnie, moje ciało, do walki w MMA, którą stoczyłem w listopadzie 2014r. Była to dla mnie bardzo ważna walka, bo wracałem na zawodowy ring po 2 latach przerwy. Przygotowania do walki są bardzo ciężkie i dochodzi do dużych spięć mięśni i kontuzji, z którymi Szymon sobie radził bez problemu. Wygrałem dzięki pomocy Szymona, sercu jakie wkłada w to co robi, do walki wyszedłem „świeży” i mega rozluźniony.

  Radek Demczur / Zawodnik MMA